Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Archiwum
LoginOgłoszenia duszpasterskie 1. XI.. 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Wtorek, 01 Listopad 2016 04:36

 

W  dniu  dzisiejszym   Msze  święte  w  naszej  parafii   o  tych  samych  godzinach  co  w  każdą  niedzielę.   Procesja  i  Msza  święta  na  cmentarzu  dzisiaj  o  godz.  14.00.   Wieczorem    Droga  Krzyżowa  na  cmentarzu.

Jutro  -  we  Wspomnienie   Wszystkich  Zmarłych   procesję  i  Mszę  świętą  na  cmentarzu   poprowadzi  nasza  parafia.    Nabożeństwo  na  cmentarzu  w   Dzień  Zaduszny   o  godz.  12.00.

Jutro -  we  Wspomnienie  Wszystkich  Zmarłych   o  godz.  17.00  Msza  święta   pogrzebowa  ś.p.  Księdza  Józefa  Struskego.  Przed  Mszą  świętą   od  godz.  16.00   modlitwa  w  intencji  Księdza  Józefa.  Po  Mszy  świętej  trumna  ze  Zmarłym  kapłanem  zostanie   przeniesiona  do  naszej  kaplicy  św.  Barbary.

W  czwartek  od  godz.   7.00  będzie  możliwość  modlitwy   w kaplicy  w  intencji  Zmarłego  Kapłana  i  około  godz.  10.00  Ciało  Zmarłego  zostanie  przewiezione  do  Wierzchowisk.  W  Wierzchowiskach   Msza  święta  i  pogrzeb  ks.  Struskiego w  czwartek   o  godzinie 12.00.

Wierni, którzy są w stanie łaski uświęcającej,  uczestniczą  we  Mszy  św., przyjmują  Komunię  świętą, odmówią  „Wierzę  w  Boga”, „Ojcze  nasz”  i  „Zdrowaś  Maryjo”   w intencjach  Ojca  świętego  od  pierwszego  do  ósmego  listopada  mogą  uzyskać  odpust  zupełny  dla  dusz  w czyśćcu  cierpiących.  W  innych  dniach  można  zyskać odpust  częściowy.

Przez  cały  miesiąc  listopad  o  godz.  18.00  będziemy   modlić  się za zmarłych.  Na  tablicach  ogłoszeń podajemy  kiedy  będą  odczytywane kartki z poszczególnych  ulic.    Kartki  z  wypominkami  zmarłych  można  już  składać  w  zakrystii.  Prosimy, aby  na  kartkach  zaznaczać  ulicę,  aby  w  wyznaczonych  dniach  listopada  modlić  się  za  wymienionych  zmarłych.

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 101 gości