Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Archiwum
LoginOgłoszenia duszpasterskie 11. 12. 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Sobota, 10 Grudzień 2016 11:46

TRZECIA   NIEDZIELA  ADWENTU  -  11.   XII.  2016.

Bardzo  serdecznie  dziękujemy  za ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła parafianom z ul. Jana Pawła II nr 17.  W  tym   tygodniu   prosimy parafian  z  ulicy   8  września   nr  4.  o opiekę  naszą  świątynią.

Dzisiaj  rozpoczyna się Tydzień Modlitw o życie  chrześcijańskie  w  rodzinach.

W  tym  tygodniu Msza  św.  z  modlitwami  o  uzdrowienie  w  poniedziałek  o godz.  12.00.    Adoracja  Najświętszego  Sakramentu  w  poniedziałek  o  godz.  19.00   i    spotkanie   modlitewne   dla  rodziców  modlących  się  na  Różanu  za  swoje  dzieci.

We    wtorek  (13.XII.)  Dzień  Modlitw  za  ofiary  stanu  wojennego.

W  piątek   adoracja  Najświętszego  Sakramentu  dla  młodzieży   po  Mszy  św.  wieczorowej  i  spotkanie   dla klas    trzecich  gimnazjum  przygotowujących  się  do  Bierzmowania.

W piątek  16. XII. – początek  Nowenny  przed uroczystością Narodzenia  Pańskiego.

Osoby,  które  chcą  zrobić prezent  gwiazdkowy  w  okresie  Bożego  Narodzenia  dla  bardziej  potrzebującego  anonimowego  dziecka  naszej  parafii  proszeni  są o wzięcie  ze  stojącej  choinki  serduszka. Na  serduszku  są  podane  szczegółowe  informacje. Paczki należy  przynieść  23  grudnia  na  Mszę  św.  18.30.

Katolickie  Stowarzyszenia  Młodzieży  naszej  Parafii  rozprowadza  kartki  świąteczne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony  jest  dla  duszpasterstwa  młodzieży.   Kartki  można  nabywać  także  codziennie  w   zakrystii  naszego  kościoła.

W  zakrystii  są   do  nabycia  kolejne  numery  czasopism.  Dla  dzieci   jest  pismo  „Mały  Gość  niedzielny”. „ Promyczek  dobra”. Zachęcamy do   korzystania z naszej  biblioteki  parafialnej.   Biblioteka  czynna  jest w każdą  niedzielę  od  godz. 11.00  do  13.30.

Świece  świąteczne „Caritas”  są  do  nabycia   w  zakrystii.

Dziękujemy  za   bezimienną   złożoną  ofiarę   100.-  zł. na  potrzeby  parafii.

Nasi   ministranci  grający  w  zespole  piłkarskim  i  osiągający  poważne  rezultaty  rozprowadzają  domowe  ciasta.  Pragną  w ten  sposób  uzyskać   finansowe  wsparcie  dla   zespołu  piłkarskiego.  Z  góry  dziękują  za  okazaną  życzliwość,  wszelką   pomoc i  wsparcie.

Burmistrz  Janowa  Lubelskiego  oraz  Starosta  Janowski  serdecznie  zapraszają  ma  Janowską  Wigilię,  która   odbędzie  się  18  grudnia  (niedziela)  o  godz.  13.15  na  Rynku  Starego  Miasta. W  programie  jest  dzielenie  się  opłotkiem, przekazanie  betlejemskiego  światła. Poczęstunek  potraw  wigilijnych  i  wspólne  kolędowanie.

W ubiegłym  tygodniu   pożegnaliśmy  ś.p. Aleksandra  Dziaka   Pomódlmy  się  w jego   intencji.

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości