Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Archiwum
LoginOgłoszenia duszpasterskie 31.12. 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Sobota, 30 Grudzień 2017 10:26

ŚWIĘTO   ŚWIĘTEJ  RODZINY  - NIEDZIELA  -  31. XII.  2017 R.

 

Dziękujemy za  sprzątanie  kościoła  i  ofiarę  na  kwiaty parafianom z  ul. Wiejskiej nr 28. W  tym  tygodniu  nadal ich prosimy o  opiekę nad  naszą  świątynią.

Dzisiaj  nabożeństwo  na  Zakończenie  Roku  Kalendarzowego o godz.  18.00. Podczas  Mszy  św. wieczorowej  sprawozdanie  z  życia  parafii  w  kończącym się  roku.

W  poniedziałek  Uroczystość  Świętej  Bożej  Rodzicielki – porządek Mszy  świętych  jak  w  każdą   niedzielę.

W sobotę  -  6. Stycznia  Uroczystość  Objawienia  Pańskiego.  Podczas  Mszy  świętych  błogosławieństwo  kadzidła  i  kredy.   Msze  święte  jak  w  niedzielę. Taca  przeznaczona jest  na  Krajowy  Fundusz  Misyjny. Będziemy  modlić  się  w  intencji  misji.  Będziemy  gościć  Siostrę  Zakonną  pracującą  na  Ukrainie.

W  niedzielę - 7.Stycznia  Święto  Chrztu  Pańskiego. Zakończenie  Okresu  Narodzenia  Pańskiego. Spotkanie  Opłatkowe  dla  Rady  Parafialnej po  Mszy  św.  o  godz.  12.00.  Zapraszamy  na to  spotkanie wszystkich  którzy w tym  roku  roznosili  opłatki  do  naszych  rodzin. W tym  dniu po   Mszy  św. o godz.  10.00   Młodzież  Zespołu  Szkół Technicznych naszego  miasta  przedstawi  Bożonarodzeniowe  Jasełka.

W  tym  tygodniu pierwszy czwartek,  pierwszy   piątek  pierwsza sobota miesiąca.  W  piątek  dodatkowa  Msza  św. o godz.  16.00.   Adoracja  w  czwartek

i piątek od  godz.  17.30. W  sobotę  po  Mszy  św.  wieczorowej  zakończone  nabożeństwem  Maryjnym o  godz.  20.00.

We  Wtorek  jest  pogrzeb  Ks. Kanonika  Jerzego  Beksińskiego,  brata  naszego Księdza  Proboszcza.  Z  tej  racji  nie  będzie  we  wtorek  wizyty  pasterskiej  w  naszej  parafii.  Wizyta duszpasterska na  ulic:  Bohaterów  Porytowego   Wzgórza  35;   35i;    35.4/6. Obrówka, Ul. Leśna  i Turystyczna  odbędzie  się  na  zakończenie  wizyty  duszpasterskiej,  czyli w dniu 22. Stycznia.

Wizyta  Pasterska  w  tym tygodniu:

W środę - od godz. 9.00. ulice:  Słowackiego, Korczaka,  Łąkowa,

ul. Boh.Por.,Wzg. blok  nr  5. Od  godz. 15.00 ul. 8 września Nr  2;  4;  6.

W czwartek - od godz. 9.00. Ul. Wojska Polskiego – 3 księży

Od godz.  15.00 – ul. 8 września Nr  3  i  Nr  5.

W piątek -  od  godz.  9.00  ulica  Zamoyskiego  -  trzech  księży.

Jak  każdego roku  podczas  ferii  świątecznych  organizowane  są  wyjazdy  wypoczynkowe  dla  dzieci.  Szczegółowy  program  wyjazdów „Ferii  z  Wartościami”  podajemy  na  tablicach  ogłoszeń  w  kościele.

Dzisiaj  odbywa  się  zbiórka  do  puszek  dla  pana  Grzegorza  Górskiego z  parafii Lipa,  chorego  na  białaczkę.  Po wielu  terapiach  oczekuje na  otrzymanie  leku „IMBRUVICA”.  Koszt  jednego  miesiąca  wynosi  24.ooo. – zł. Za  wiedzą  Księdza  Proboszcza  rodzina  uzyskała  zgodę  na  przeprowadzenie  takiej  Zbiórki.

W  minionym  tygodniu  pożegnaliśmy  pana  Józefa  Barana.  Pomódlmy  się  w  jego  intencji.

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości