Ks. Krystian Musiał Drukuj
Wpisany przez Ks. Mateusz Kozieł   
Środa, 13 Sierpień 2014 12:15

Został mianowany wikariuszem naszej parafii 1 sierpnia 2014 roku. Urodził się 25 kwietnia 1989 roku. Pochodzi z parafii kolegiackiej św. Michała Archanioła w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest absolwentem Publicznego Gimnazjum nr 3 w Ostrowcu Św. (2002-2005) oraz Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Św. (2005-2008). Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu otrzymując święcenia kapłańskie 19 czerwca 2014 roku.