Ogłoszenia – 25 lutego 2024 r.

1. Dziś druga niedziela Wielkiego Postu, czyli Niedziela Ad Gentes, która jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zbiórka do puszek na misje.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30 w intencji o świętość kapłanów oraz nowe powołania do służy w Kościele.
  3. W piątek dodatkowa Msza Św. o godz. 16.00, a po niej Droga Krzyżowa dla dzieci, zaś dla dorosłych o 17.45. W sobotę od godz. 19.30 nabożeństwo do Matki Bożej.
  4. Spotkania kandydatów do bierzmowania: klasy 8 (piątek, 1 marca), klasy 6 (środa, 6 marca), klasy 7 (czwartek, 7 marca). O godz. 18.30 Msza Święta z możliwością spowiedzi i spotkanie formacyjne.
  5. W piątek o godz. 20.00 comiesięczny Wieczór Uwielbienia „Jezus w Janowie”.
  6. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych, o godz. 16.00 Msza Św. bez homilii, a następnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za pobożne odprawienie nabożeństw pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  7. Zachęcamy do włączenia się w łańcuch modlitwy i postu w intencji Ojczyzny oraz o pokój na świecie. Na stoliku na środku kościoła są kartki z datą do wyboru.
  8. „Baranek” na stół wielkanocny jest już do nabycia w zakrystii /min. 10 zł/, podobnie jak prasa katolicka.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Jolanta Papierz, której pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu wołajmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…