Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Ogłoszenia II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12 III 2017
LoginII NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12 III 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Sobota, 11 Marzec 2017 18:28

Dziękujemy  parafianom  z  ul. 8 września z  bloku   nr 13   za  pomoc w  sprzątaniu  kościoła  i ofiarę  na  kwiaty.  W  tym  tygodniu   nadal  ich   prosimy   o  opiekę  nad  naszą  świątynią..

W poniedziałek przypada czwarta  rocznica   wyboru  Ojca  Świętego  Franciszka.  Pamiętajmy  o  stałej  modlitwie  w intencji  Papieża.

Jutro  - w poniedziałek -   rozpoczynają  się  rekolekcje  dla  dzieci  szkolnych.  Rekolekcje  będzie  prowadził  ks.  misjonarz  pracujący  w  Ekwadorze  ks. Maciej  Rączkiewicz.  W  niedzielę   podczas  każdej  Mszy św. głosi nam słowo Boże. Ofiary zbierane do puszek  przeznaczone  są  w  II   niedzielę  Wielkiego  Postu  dla  Kościoła  w  Afryce.

Także   w    poniedziałek  o  godz.  19.00  spotkanie   rodziców ze  wspólnoty  „Modlitwa  Różańcowa  za  dzieci”.

W  przyszłą  niedzielę zapraszamy  wszystkich  rodziców  ministrantów, a szczególnie tych  chłopców, którzy przynależą do Parafialnego  Klubu Sportowego.  Spotkanie  odbędzie się  bezpośrednio  po Mszy  św. o godz. 10.00.

W  przyszłą  niedzielę  przybędą  do  naszej  parafii  siostry zakonne ze Zgromadzenia Św. Jadwigi Królowej,  które  z  polecenia  Ks. Biskupa  Ordynariusza  zapoznają   nas  z  tematem  przygotowania  dorosłych  i  dzieci  do  Sakramentu  Chrztu  Świętego.

Zapraszamy  do  korzystania  z  lektur   religijnych.  Nasza biblioteka  parafialna  jest  czynna   w każdą  niedzielę  od  godz.  11.00 do  13.00.

Jak  każdego  roku  zapraszamy  do  udziału w  pielgrzymce  do  Kalwarii  Zebrzydowskiej  na  „Misterium  Męki  Pańskiej”.  Pielgrzymka  odbędzie  się  w dniach  12 – 14  kwietnia.  Koszt  wyjazdu  140.- zł. W  tym  wliczone  są  dwa  noclegi.  Szczegółowe  informacje  podajemy  na tablicach ogłoszeń  w  kościele..

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości