Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Ogłoszenia ogłoszenie 18.03.2017 r.
Loginogłoszenie 18.03.2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Sobota, 18 Marzec 2017 16:13

III  NIEDZIELA  WIELKIEGO   POSTU – 19.  III.  2017. -  OGŁOSZENIA

 

Dziękujemy  parafianom  z  ul. 8 września z  bloku   nr 13   za  pomoc w  sprzątaniu  kościoła  i ofiarę  na  kwiaty.  W  tym  tygodniu   nadal  ich   prosimy   o  opiekę  nad  naszą  świątynią.

Uroczystość  ku  czci  św. Józefa  Oblubieńca  N.M.P. w  tym  roku  została  przeniesiona  na  poniedziałek  po   trzeciej  niedzieli  Wielkiego  Postu.  Z  tej  racji  jutro  w naszej  parafii porządek  Mszy  świętych jak  niedzielę.  Nie  ma  Mszy  św.  o  godz.  6.30.

W  czwartek -  w 23  dzień  miesiąca -  całodzienna   adoracja  Najświętszego   Sakramentu  w Kaplicy  św. Barbary.   Zakończenie  Adoracji  Mszą  świętą  w kaplicy  o  godz.  19.00.  Na  początku  Mszy  świętej  dokonamy  poświecenia nowego  obrazu  św.  Ojca Pio.

W   sobotę  Uroczystość  Zwiastowania Pańskiego.  Msze  święte   jak   w  niedzielę.  W  tym  dniu  uroczyste  rozpoczęcie  Synodu   Diecezji Sandomierskiej.

Dzisiaj  gościmy w  naszej  parafii  siostry zakonne ze Zgromadzenia Św. Jadwigi Królowej,  które  z  polecenia  Ks. Biskupa  Ordynariusza  zapoznają   nas  z  tematem  przygotowania  dorosłych  i  dzieci  do  Sakramentu  Chrztu  Świętego.

Rekolekcje  wielkopostne  dla  Kół  Żywego   Różańca  będą  odbywać  się  w  Radomyślu w  dniach  31 marca  do  2  kwietnia.  Zgłoszenia  na rekolekcje  przyjmujemy  w  zakrystii.  Zaplanowany  jest  wspólny  wyjazd   autokarem  na  te    rekolekcje. Plan  rekolekcji jest na tablicach ogłoszeń   w  kościele.

Zapraszamy  do  korzystania  z  lektur   religijnych.  Nasza biblioteka  parafialna  jest  czynna   w każdą  niedzielę  od  godz.  11.00 do  13.00.

Dziękujemy  za  bezimienne    ofiary 500.-,  200.-  i  100.- zł  złożone  na potrzeby  parafii.

Młodzież Ruchu  Światło- Życie  serdecznie  zaprasza  wszystkich  chętnych  na  próby  tańca  uwielbienia,  który  odbędzie  się na rynku  w Uroczystość  Zmartwychwstania  Pańskiego.  Próby  odbywają  się  we  wtorek  o godz. 19.30  oraz  w sobotę o godz.  16.00  w  Sali gimnastycznej  L O im  Bohaterów  Porytowego   Wzgórza.  Przynosimy  ze  sobą  zmienne   obuwie.

W  minionym  tygodniu  pożegnaliśmy  pana  Józefa  Osieł.  Wspólnie  pomódlmy  się   w  jego  intencji.

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 267 gości