Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Ogłoszenia Ogłoszenia duszpasterskie 21. 05.2017
LoginOgłoszenia duszpasterskie 21. 05.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Poniedziałek, 15 Maj 2017 14:34

VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA   21. V. 2017.

 

Dziękujemy za  sprzątanie  kościoła. parafianom  z  ul.  8  września   z  bloku nr  15. W  tym  tygodniu  prosimy  parafian  z ul. 8 września  z bloku 17  o  opiekę  nad  naszą  świątynią.

W tym  tygodniu od  poniedziałku  do  środy  dni  modlitw  o  urodzaje.

Poświęcenie  pól  we  Flisach  w niedzielę  - 28. V.  o  godz.  17.00.

Poświęcenie pól w  Zofiance Dolnej i Górnej w niedzielę  4. VI. o godz. 17.00

We  wtorek  - 23. V. -  comiesięczna  adoracja Najświętszego  Sakramentu  w kaplicy  św.  Barbary  od  godz.  7.30  do  18.00.

W  piątek  rozpoczęcie nowenny  przed  Uroczystością  Zesłania  Ducha  Świętego.

W  sobotę  -  27 maja diakoni  pochodzący  z naszego  miasta Damian  Matysiak  i  Maciej  Molicki przyjmą  święcenia  kapłańskie  w  Archikatedrze  Lubelskiej  z  rak Metropolity  Lubelskiego ks. abpa  Stanisława  Budzika.  Msza  święta  prymicyjna  zostanie  odprawiona  w naszej  parafii przez  Księdza  Neoprezbitera  Damiana Matysiaka  4  czerwca  o  godz. 12.00.

W  sobotę  -  27  czerwca  diecezjalne spotkanie  wszystkich  dzieci,  które  przyjęły  I Komunię  świętą.  Uroczystość  odbędzie  się  w  Sanktuarium naszego  miasta  o  godz.  10.00.  Na  tablicy  ogłoszeń  podajemy  program  tej  uroczystości.

Wspólnota  św.  Ojca Pio  zaprasza  na  nocne  czuwanie   modlitewne   do  Katedry  sandomierskiej.  Rozpoczęcie  w  sobotę  - 27 maja  o  godz.  21.00  i  zakończenie około  godz.  5.00.

W niedzielę  28  maja  świętujemy Uroczystość  Wniebowstąpienia  Pańskiego.

Z  okazji  Dnia  Dziecka organizujemy  dnia  3  czerwca – w sobotę – wyjazd  dzieci  i  młodzieży do „Farmy Iluzji”  koło  Lublina  oraz  do  cukierni  McDonald  w Lublinie.  Koszt  przejazdu  i  biletu  50.- zł.  Małe  dzieci  mogą pojechać z rodzicami.  Zapisy  chętnych  w zakrystii  do  28 maja.

Wyjazd  młodzieży  na  spotkanie  modlitewne  do Lednicy  w  piątek  2.VI.  Zgłoszenia  na  listę  uczestników  przyjmujemy  w zakrystii.

W  zakrystii są  do  nabycia  kolejne  numery  tygodników „Gość niedzielny”,  „Niedziela”, „Róża  w rodzinie”,   miesięcznik  „Arka”,  dla  dzieci: „Promyczek  dobra”  i dla  najmłodszych  „Mały  promyczek  dobra”.  Zachęcamy  rodziców  do  nabywania  tego  czasopisma  dla  dzieci.

Nasza  biblioteka  parafialna  jest  czynna  w każdą  niedzielę  od  godz.  11.00  do  13.00.  Zapraszamy i zachęcamy  do  korzystania z religijnych  lektur.

W  przyszłą  niedzielę  zbiórka  do  puszek  na  Instytut  Teologiczny  naszej   diecezji.

Dzisiaj   przypadają  imieniny  naszego  księdza  Kanonika,  pierwszego  proboszcza naszej  parafii.  Składamy  serdeczne  życzenia  Dostojnemu  Solenizantowi  i  zapewniamy   o  modlitwie.  Msza  św.  w  intencji  Solenizanta  zostanie  odprawiona dzisiaj  o  godz.  18.30.

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości