Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Ogłoszenia XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2. 07. 2017
LoginXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2. 07. 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Wtorek, 04 Lipiec 2017 12:20

Dziękujemy za  sprzątanie  kościoła  i  ofiarę  na  kwiaty parafianom z  ul. Wiejskiej  nr  16.  W  tym  tygodniu  prosimy  o  opiekę  nad  naszą  świątynią parafian  z  ul. Wiejskiej   nr  18.

W  poniedziałek  adoracja  Najświętszego  Sakramentu  od  godz.  17.30  i  bezpośrednio  po  Mszy  św. wieczorowej  spotkanie  Wspólnoty  św. Ojca Pio połączone  z   koleiną  katechezą  na temat  liturgii Mszy  św.

W tym  tygodniu  pierwszy  czwartek  i  pierwszy  piątek  miesiąca. Adoracja  Najświętszego   Sakramentu   w  czwartek  i   w  piątek  od  godz.  17.30. W piątek  dodatkowa  Msza  św. o  godz.  16.00.

W poniedziałek – święto  św. Tomasza  Apostoła.

We wtorek ósma rocznica sakry biskupiej Ks. Biskupa Ordynariusza.

W czwartek – wspomnienie  Bł. Marii Teresy  Ledóchowskiej.

W sobotę  - wspomnienie    św.  Jana   z  Dukli.

W  zakrystii są  do  nabycia  kolejne  numery  tygodników „Gość niedzielny”,  „Niedziela”, miesięcznik  „Arka”,  dla  dzieci: „Promyczek  dobra”  i dla  najmłodszych  „Mały  promyczek  dobra”.   W  miesięczniku   „Mały  gość  niedzielny”  jest  zamieszczona  najnowsza  płyta  DVD  zespołu   „Arki  Noego”.

Studium  Życia  Rodzinnego Diecezji   Sandomierskiej  zaprasza  młodzież,  małżonków rodziców, wychowawców i  nauczycieli  do  udziału  w  wykładach,  które  odbywają  się  dwa  razy  w  miesiącu  i  są  bezpłatne.  Szczegółowe  informacje  na  tablicy  ogłoszeń w kościele.

Przypominamy  o  obowiązku  świętowania  i  uczestniczenia  we  Mszy  św.  w  niedziele  i  święta  nakazane. Jednocześnie  pamiętajmy  o  konieczności  stosowania  właściwego  stroju   w   miejscach  sakralnych  i  podczas  nabożeństw.

Dziękujemy  za  bezimienna  ofiarę    100.- zł. na  potrzeby  parafii.

Pożegnaliśmy   ś.p.   Małgorzatę   Świca.  Wspólnie  pomódlmy  się  w jej  intencji.

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 140 gości