Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Ogłoszenia Ogłoszenia duszpasterskie 16.07.2017
LoginOgłoszenia duszpasterskie 16.07.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Sobota, 15 Lipiec 2017 06:30

XV  NIEDZIELA    ZWYKŁA  16.  07.  2017

 

Dziękujemy za  sprzątanie  kościoła  i  ofiarę  na  kwiaty parafianom z  ul. Wiejskiej  nr  18.  W  tym  tygodniu  nadal  ich  prosimy  o  opiekę  nad  naszą  świątynią.

W niedzielę  - 23  lipca  całodzienna  Adoracja Najświętszego Sakramentu  w  kaplicy  świętej  Barbary.

Ruch  oazowy  Domowego  Kościoła   działający  w naszej  parafii  zaprasza  wszystkie  małżeństwa  na  Dzień  Męża  i  Żony w  najbliższy  wtorek  na Mszę  św. o  godz.  18.30.  Msza  św.  będzie  połączona  z  odnowieniem  przyrzeczeń  małżeńskich.  Inicjatywa ta związana jest  z  kolejna  rocznicą  ślubu  rodziców  św. |Teresy  od  Dzieciątka Jezus,  którzy  wychowali  pięć  córek   i  każda  poświęciła  się   służbie  zakonnej.

W  zakrystii są  do  nabycia  kolejne  numery znanych  nam  czasopism  tak  dla  dorosłych  jak  i  dla  dzieci.  Zachęcamy  do  czytania  prasy  i  książek  religijnych.   Biblioteka  parafialna  jest  czynna   w  każdą  niedzielę  od  godz.  11.00  do  13.00.

Dziękujemy  za  bezimienną  ofiarę 200.-  i 100.- zł.  na  potrzeby  parafii.    Dzisiaj  odbywa  się doroczna  zbiórka  do  puszek  przeznaczona  na  „Fundusz  Stypendialny im.  Marii  i  Lecha  Kaczyńskich”.  Poza  kościołem  woluntariusze  „Ułani”  z  Fundacji  Charytatywnej  „Dar  Serc”  prowadzą  kwestę  na  rzecz  Dzieci  Specjalnej  Troski.

Już  ogłaszaliśmy,  że  2  sierpnia  wyruszy  z  Janowa  Lubelskiego  Piesza  Pielgrzymka  na  Jasna  Górę.  35 Janowska  Pielgrzymka    będzie   dziękczynieniem za  objawienia  fatimskie.  Trasa  liczy  ok. 320  km.  Zachęcamy  do  udziału  w  tych „rekolekcjach w  drodze”.  Zapisy  odbywać  się  będą  od  24  lipca  w  parafii  św. Jana  Chrzciciela.

Ks.  Bartosz  Skoczylas  zaprasza  na  wyjazd  weekendowy  na  Ukrainę  w dniach   4 – 6  sierpnia.   Szczegółowy  program  i  informacje podajemy  na  tablicach  ogłoszeń  w kościele.

Dyrekcja  „LUX  MED Diagnostyka”  zaprasza  na  bezpłatne  badanie  mammograficzne  które   odbędzie  się na  Rynku  Janowa  Lubelskiego  w  dniu  18.07.  (poniedziałek)  od  godziny   9.00  do   16.00.  Wcześniej  należy  dokonać rejestracji.  Szczegółowe  informacje  podane  są  na  afiszu   przed  kościołem.

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 352 gości