Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Ogłoszenia Ogłoszenia duszpasterskie 25.02. 2018
LoginOgłoszenia duszpasterskie 25.02. 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Środa, 21 Luty 2018 09:45

II   NIEDZIELA  WIELKIEGO   POSTU    25. II. 2018 R.

 

Dziękujemy za  sprzątanie kościoła  i  ofiarę  na  kwiaty   parafianom  z ul. Wojska  Polskiego  z bloku  nr 2. W tym tygodniu  prosimy  o  opiekę  nad naszym kościołem parafian z ul. Wojska polskiego  - domy  prywatne.

Msza  święta   z  modlitwami  o  uzdrowienie    w    tym   tygodniu

w poniedziałek  o  godz. 12.00.

Ksiądz  Biskup  Ordynariusz  serdecznie  zaprasza  wszystkich  nauczycieli  i  katechetów  na  uroczystość  Jubileuszu  Diecezji która  odbędzie  się  w  Sandomierzu  w sobotę   w   dniu  3  marca.  Szczegółowy  program  podajemy  na  tablicach  ogłoszeń  w  kościele.

W  tym  tygodniu  pierwszy  czwartek,  pierwszy  piątek  i  pierwsza  sobota  miesiąca. W   piątek  Droga  Krzyżowa  dla  dzieci  o godz.  16.00  i  bezpośrednio  po tym  nabożeństwie dodatkowa  Mszy  święta.              W  czwartek  i  w piątek  adoracja  od  godz.  17.00. W  sobotę  po  Mszy  świętej  wieczorowej. Nabożeństwo  Maryjne  o  godz.  20.00  zakończone  procesją   światła.

W  przyszłą  niedzielę  w  parafii  św. Jana Chrzciciela  odbędzie  się  Dzień  Skupienia  dla  małżonków.  Zapraszamy  do  wzięcia  udziału  w  tym  wielkopostnym  dniu modlitwy  przeznaczonym dla małżonków.   Chętnych  prosimy  o  dokonanie  zgłoszenia  w zakrystii.

Dziękujemy  za  ofiarę  150.- zł.  od Koła  Żywego  Różańca  z  Zofianki  Górnej.

Nasi  ministranci  z  Parafialnego  Klubu  Sportowego  pragną  serdecznie  podziękować  wszystkich  sponsorom  i  ofiarodawcom. Dziękujemy  wielu  osobom  za  wsparcie. Szczegółową  listę  darczyńców  podajemy  na  tablicy  ogłoszeń  w  kościele. Pragniemy  wymienić  tylko  niektórych:  Pan  burmistrz naszego  miasta,  panowie Aleksander  Pacek,  Sergio Azzini,  Henryk  Rążewski,  panie: Anna  Przychodzień-Woś,  Magdalena  Woś-Ponczek, Maria  Frania.  Państwo  Maria   i  Stanisław  Gzik  i  wielu  wielu  innych.

Zachęcamy  do  nabywania  prasy  religijnej.  Dla  dzieci  jest  kolejny  numer  „Małego  Gościa  Niedzielnego”.

W  minionym  tygodniu  pożegnaliśmy: Adama   Drzymałę  i   Czesławę   Drzymała.   Polećmy  ich  we  wspólnej  modlitwie.

 

 

 

Ministranci  Parafialnego  Klubu  Sportowego  serdecznie  dziękują  sponsorom  i   ofiarodawcom.  Wśród  nich  pragniemy  wymienić:

P. Krzysztof Kołtyś   burmistrz  Janowa  Lubelskiego.

P. Andrzej   Blacha                  P. Andrzej  Pacek

P. Aleksander  Hałabis            P. Aleksander  Mucha.

P. Bartosz  Siemczyk               P. Bogdan Szymończuk

P. Józef  Łupina                       P. Kazimierz  Szwedo

P. Ewa  Kubalska                     P. Józef  Wereski

P. Sergio  Azzini                      P. Krzysztof  Biernat.

P. Henryk  Rążewski                P. Stanisław  Kozyra

P. Roman  Oleszko                   P. Wiesław  Oleszko

P. Tomasz  Król                        P.  Jan  Ciupak.

 

Państwu  Marii  i   Stanisławowi  Gzik

 

Aptekom  za  środki  medyczne:

Pani  Annie Przychodzień-Woś.

Pani  Małgorzacie  Woś-Ponczek.

Pani  Marii   Frania.

Paniom  Marii  i  Lucynie  Kałuża.

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości