Ogłoszenia – 18 sierpnia 2024 r.

1. Modlimy się we wspólnocie Kościoła, abyśmy wśród zmienności świata tam wznieśli nasze serca, gdzie są prawdziwe radości. Niech wśród codziennych obowiązków nie zabraknie troski o bliskość Pana i wartości nieprzemijające.
  2. Decyzją ks. Biskupa kierownikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej został mianowany ks. Marek Walczak, który zajmie miejsce ks. Adama Lechwara. Ks. Markowi życzymy potrzebnych łask Bożych i polecamy Waszym modlitwom.
  3. Dziś i w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30, a w piątek całodzienna adoracja z racji 23 dnia miesiąca z przerwą o godz. 13.00 na Mszę Św. w intencji leśników.
  4. We wtorek wspominamy Św. Bernarda, w środę Św. Piusa X, w czwartek Najświętszą Maryję Pannę Królową, a w sobotę Św. Bartłomieja.
  5. Na dziękczynne dożynki za tegoroczne plony zapraszamy z wieńcami 1 września o godz. 12.00.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii oraz korzystania z biblioteki parafialnej.
  7. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: dwa razy 200 zł.