Ogłoszenia – 25 sierpnia 2024 r.

1. W poniedziałek w liturgii obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.30.
  2. We wtorek wspomnienie Św. Moniki, w środę Św. Augustyna, a w czwartek wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  3. W niedzielę 85. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o tych, którzy oddali życie w obronie
  4. Na dziękczynne parafialne dożynki za tegoroczne plony zapraszamy z wieńcami za tydzień o godz. 12.00. Natomiast dożynki dekanalne połączone będą z odpustem w Sanktuarium w dniu 8 września.
  5. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Od przyszłej niedzieli przywracamy Msze Św. o godz. 16.00.
  7. Dyrekcja i Wychowawcy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego zapraszają uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców na spotkanie organizacyjne 29 sierpnia o godz. 17.00 w sali gimnastycznej budynku przy ul. Ogrodowej 25.
  8. Dobrze by było, aby wszyscy uczniowie z czystym sercem rozpoczęli nowy rok szkolny i katechetyczny. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy Św.
  9. Dziękujemy za ofiarę bezimienną 100 zł.