Ogłoszenia – 15 września 2024 r.

1. Dziś przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich pracujących w mediach, aby wiernie służyli prawdzie.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – Św. męczennicy Korneliusz i Cyprian, w środę – Św. Stanisław Kostka, w piątek – Św. męczennicy koreańscy, a w sobotę – Św. Mateusz, apostoł.
  3. We wtorek, w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku w modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  5. Młodzież klas 6, 7 i 8 oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed kolejnym rokiem formacji, które będzie w piątek (18.30 – Msza Św. z możliwością spowiedzi, a następnie spotkanie w kościele). Uczniowie klas 8, uczestniczący wtedy w wycieczce szkolnej mają usprawiedliwioną nieobecność, ale zapraszamy ich rodziców. Przypominamy, że przygotowanie do sakramentu bierzmowania i jego przyjęcie odbywa się w parafii, na terenie której się mieszka.
  6. Również w piątek podczas Mszy Św. wieczornej oraz po niej gościć będziemy Diecezjalny Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, który przybliży nam działalność tej organizacji młodzieżowej. Chcemy reaktywować KSM w naszej parafii, więc na spotkanie oprócz młodzieży klas 6, 7 i 8 zapraszamy także starszą młodzież.
  7. Za trzy tygodnie po sumie spotkanie Rady Parafialnej.
  8. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: bezimiennie 400, 200 i 150 zł.
  10. Dziękujemy jeszcze raz Rycerzom Kolumba za drewno dębowe, panu Stanisławowi Flisowi za wykonanie, a panu Zygmuntowi Malinowskiemu za ustawienie krzyża.
  11. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Józef Tomusiak. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…