Ogłoszenia – 20 października 2024 r.

1. Program Misji Świętych jest na folderach leżących przy wyjściach z kościoła, a także stronie internetowej. W czasie misji Msze Św. w dni powszednie będą w zmienionych godzinach: o 8.00, 10.00 i 18.00. Prosimy o przekazywanie tych informacji. Prosimy również o zgłaszanie chorych, których będziemy odwiedzać w domach w najbliższy piątek od godz. 11.30. W piątek na zakończenie nabożeństwa “Drogi krzyżowej” zostanie poświęcony krzyż misyjny stojący przy dzwonnicy, a wraz z nim pamiątkowe krzyże, które będziemy rozdawać po każdej piątkowej Mszy Św. Ofiary zbierane podczas misji przeznaczymy na duszpasterstwo misyjne. Księży misjonarzy polecamy Waszym modlitwom.
  2. Dziś nabożeństwo różańcowe jak zwykle o 18.00, od jutra do soboty o 17.30.
  3. We wtorek obchodzimy rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu, a w piątek wspomnienie Św. Jana Pawła II.
  4. W środę, 23 dzień miesiąca, dlatego od godz. 11.00 do wieczornej Mszy Św. wystawiony będzie Najświętszy Sakrament do prywatnej adoracji. Zachęcamy do modlitwy.
  5. W duchowej łączności z WSD w Sandomierzu w sobotę modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  6. W Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny na cmentarzu: o 13.00 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach, wypominki będą przyjmowane od godz. 12.00 przy bramie cmentarnej, a o godz. 14.00 Msza Św. z procesją. 1 listopada o godz. 19.00 Droga krzyżowa.
  7. W Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny Msze Św. w kościele o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 18.30.
  8. Kartki wypominkowe można pobrać ze stolika na środku świątyni. Wypominki prosimy składać najpóźniej dzień przed datą na kartce, jednak nie później niż do 10 listopada. Modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach od 2 listopada o godz. 18.00.
  9. W najbliższym tygodniu kancelaria czynna tylko w poniedziałek, wtorek i środę.
  10. W związku z trwającymi misjami w tym miesiącu nie będzie Wieczoru Uwielbienia „Jezus w Janowie”.
  11. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę cofamy zegarki o godzinę.
  12. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.
  13. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 500, 200 i 100 zł.
  14. „Szlachetna Paczka” poszukuje wolontariuszy do kolejnej edycji programu. Więcej na tablicy ogłoszeń.
  15. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Waldemar Działak. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…